Najbliższe mecze

IIM3P/6
II liga Mężczyzn gr. III P
SMS ZPRP Płock Terminarz ręczna 1928
:
Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Karne
liczba / bramki

/   /Timeout
~ ~
~ ~
~ ~
12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

IIM3P/2
II liga Mężczyzn gr. III P
Sobota
15.02.2020 17:00
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968
:
Terminarz ręczna 26 AZS UMCS Lublin
Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout

~ ~
~ ~
~ ~

Miejsce spotkania
Białystok
Hala SP-50
Terminarz ręczna maps

Sędziowie: GOŚ Mateusz – WIŚNIEWSKI Marcin
12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

IIM3P/8
II liga Mężczyzn gr. III P
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968
:
Terminarz ręczna 384 KKS Włókniarz Konstantynów
Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout

~ ~
~ ~
~ ~
12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

IIM3P/11
II liga Mężczyzn gr. III P
AZS UMCS Lublin Terminarz ręczna 26
:
Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout

~ ~
~ ~
~ ~
12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

IIM3P/15
II liga Mężczyzn gr. III P
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968
:
Terminarz ręczna 1928 SMS ZPRP Płock
Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout

~ ~
~ ~
~ ~
12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

IIM3P/17
II liga Mężczyzn gr. III P
Sobota
04.04.2020 17:30
KKS Włókniarz Konstantynów Terminarz ręczna 384
:
Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Karne
liczba / bramki

/   /

Timeout

~ ~
~ ~
~ ~

Miejsce spotkania
Konstantynów Łódzki
KKS Włókniarz
Terminarz ręczna maps

12

 / 

12

 – NrKoszulki / brak udziału w meczu
Terminarz ręczna zolta – Upomnienie Terminarz ręczna 2min – Kara 2′ Terminarz ręczna cards – Dyskwalifikacja
Terminarz ręczna pilka – Karny trafiony Terminarz ręczna pilka2 – Karny nietrafiony Terminarz ręczna pilka3 – Karny po reg.cz. gry trafiony Terminarz ręczna pilka4 – Karny po reg.cz. gry nietrafiony

SEZON 2019/2020

Rundy zasadnicze

II LIGA MĘŻCZYZN GR. III B – WYNIKI

II LIGA MĘŻCZYZN GR. III B – KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Runda I

14 – 15.09.2019

>> KOLEJKA 2
IIM3B/1
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
14.09.2019 14:00
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
42 : 24
( 23 : 14 )
Widzów:
100
Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
Sędziowie: BĄK Mateusz – KOŁODZIEJ Sławomir
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/2
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
15.09.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Terminarz ręczna 1444 32 : 18
( 17 : 7 )
Widzów:
200
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz
IIM3B/3
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
15.09.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards 25 : 28
( 11 : 12 )
Widzów:
120
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
Sędziowie: GOŚ Mateusz – PATYK Sebastian
IIM3B/4
UMKS Trójka Ostrołęka
pauzuje
Terminarz ręczna 1624
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
KOLEJKA 1 <<

21 – 22.09.2019

>> KOLEJKA 3
IIM3B/5
UKS Olimpia Biała Podlaska
pauzuje
Terminarz ręczna 2589
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
IIM3B/6
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
21.09.2019 18:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 29 : 23
( 14 : 11 )
Widzów:
280
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: LESZCZYŃSKI Bartosz – PIECHOTA Marcin
IIM3B/7
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
21.09.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
24 : 24
< 7 : 6 >
( 13 : 13 )
Widzów:
200
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
Delegat: CZAPLA Zbigniew
IIM3B/8
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
21.09.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 20 : 26
( 8 : 13 )
Widzów:
20
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: FIGARSKI Cezary – ŻAK Dariusz
KOLEJKA 2 <<

28 – 29.09.2019

>> KOLEJKA 4
IIM3B/9
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
28.09.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
28 : 27
( 14 : 12 )
Widzów:
140
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/10
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
29.09.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 30 : 32
( 16 : 15 )
Widzów:
50
Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz
Delegat: SOŁODKO Arkadiusz
IIM3B/11
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
28.09.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UMKS Trójka Ostrołęka Terminarz ręczna 1624 27 : 18
( 15 : 10 )
Widzów:
85
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
Delegat: SŁOWIŃSKI Bartosz
IIM3B/12
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
pauzuje
KOLEJKA 3 <<

05 – 06.10.2019

>> KOLEJKA 5
IIM3B/13
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
06.10.2019 13:30
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 19 : 20
( 11 : 10 )
Widzów:
150
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
Sędziowie: PODSIADŁO Paweł – ŚWIOSTEK Adam
IIM3B/14
SPR Nowe Piekuty
pauzuje
Terminarz ręczna 3909
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
IIM3B/15
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
05.10.2019 16:30
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 20 : 24
( 9 : 15 )
Widzów:
150
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
IIM3B/16
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
05.10.2019 18:30
Terminarz ręczna maps
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Terminarz ręczna 1444 30 : 23
( 14 : 13 )
Widzów:
200
Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
KOLEJKA 4 <<

12 – 13.10.2019

>> KOLEJKA 6
IIM3B/17
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
12.10.2019 13:30
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
33 : 28
( 18 : 11 )
Widzów:
180
drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/18
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
12.10.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UMKS Trójka Ostrołęka Terminarz ręczna 1624 30 : 29
( 14 : 14 )
Widzów:
85
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: GOŚ Mateusz – WIŚNIEWSKI Marcin
IIM3B/19
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
pauzuje
IIM3B/20
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
12.10.2019 18:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 34 : 23
( 18 : 13 )
Widzów:
100
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: KACZOROWSKI Mateusz – PRZYBYSZ Daniel
Delegat: SŁOWIŃSKI Bartosz
Sekretarz: PRZYBYŁOWSKI Grzegorz
KOLEJKA 5 <<

19 – 20.10.2019

>> KOLEJKA 7
IIM3B/21
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
19.10.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 41 : 24
( 23 : 9 )
Widzów:
100
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: GOŚ Mateusz – SALUK Jakub
Sekretarz: DYBOWSKA Aleksandra
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/22
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
19.10.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 21 : 27
( 8 : 13 )
Widzów:
80
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
Sędziowie: MŁYŃSKI Grzegorz – PUSZKARSKI Rafał
IIM3B/23
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
pauzuje
Terminarz ręczna 1444
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
IIM3B/24
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
19.10.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards 26 : 34
( 10 : 13 )
Widzów:
50
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz
KOLEJKA 5 <<

19 – 20.10.2019

>> KOLEJKA 7
IIM3B/21
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
19.10.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 41 : 24
( 23 : 9 )
Widzów:
100
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: GOŚ Mateusz – SALUK Jakub
Sekretarz: DYBOWSKA Aleksandra
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/22
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
19.10.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 21 : 27
( 8 : 13 )
Widzów:
80
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
Sędziowie: MŁYŃSKI Grzegorz – PUSZKARSKI Rafał
IIM3B/23
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
pauzuje
Terminarz ręczna 1444
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
IIM3B/24
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
19.10.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards 26 : 34
( 10 : 13 )
Widzów:
50
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz

Runda II

09 – 10.11.2019

>> KOLEJKA 9
IIM3B/29
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
10.11.2019 14:00
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
22 : 38
( 10 : 17 )
Widzów:
60
Terminarz ręczna 2589 UKS Olimpia Biała Podlaska
Sędziowie: MROCZEK-GOERKE Hubert – ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat: SŁOWIŃSKI Bartosz
IIM3B/30
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
10.11.2019 13:30
Terminarz ręczna maps
SPR Nowe Piekuty Terminarz ręczna 3909 drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards 20 : 26
( 9 : 16 )
Widzów:
90
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz
IIM3B/31
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
09.11.2019 18:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 32 : 23
( 14 : 11 )
Widzów:
77
Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: KACZOROWSKI Mateusz – PRZYBYSZ Daniel
IIM3B/32
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
pauzuje
KOLEJKA 8 <<

16 – 17.11.2019

>> KOLEJKA 10
IIM3B/33
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 2589 UKS Olimpia Biała Podlaska
pauzuje
IIM3B/34
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
16.11.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UMKS Trójka Ostrołęka Terminarz ręczna 1624 28 : 27
( 14 : 11 )
Widzów:
120
Terminarz ręczna 3908 SPR ROKiS Radzymin
Sędziowie: MROCZEK-GOERKE Hubert – ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat: SŁOWIŃSKI Bartosz
IIM3B/35
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
17.11.2019 13:30
Terminarz ręczna maps
SPR Nowe Piekuty Terminarz ręczna 3909 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
33 : 23
( 13 : 12 )
Widzów:
150
drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
IIM3B/36
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
17.11.2019 18:30
Terminarz ręczna maps
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Terminarz ręczna 1444 31 : 28
( 14 : 13 )
Widzów:
210
Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
KOLEJKA 9 <<

23 – 24.11.2019

>> KOLEJKA 11
IIM3B/37
Terminarz ręczna jpg ikona
Środa
27.11.2019 19:00
Terminarz ręczna maps
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Terminarz ręczna 1444 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
34 : 31
( 16 : 18 )
Widzów:
200
Terminarz ręczna 2589 UKS Olimpia Biała Podlaska
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
IIM3B/38
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
23.11.2019 15:00
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 30 : 33
( 17 : 15 )
Widzów:
50
drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: KACZOROWSKI Mateusz – PRZYBYSZ Daniel
Delegat: MYSTKOWSKI Piotr
IIM3B/39
Terminarz ręczna pdfIcon
Niedziela
24.11.2019 15:30
Terminarz ręczna maps
SPR Nowe Piekuty Terminarz ręczna 3909 22 : 23
( 9 : 12 )
Widzów:
150
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
Delegat: SOŁODKO Arkadiusz
IIM3B/40
SPR ROKiS Radzymin
pauzuje
Terminarz ręczna 3908
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
KOLEJKA 10 <<

30.11 – 01.12.2019

>> KOLEJKA 12
IIM3B/41
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
30.11.2019 17:00
Terminarz ręczna maps

SPR ROKiS RadzyminTerminarz ręczna 390832 : 27
( 19 : 12 )
Widzów:
68
Terminarz ręczna 2589UKS Olimpia Biała Podlaska

Sędziowie: BRYŁA Mateusz – PIETRASIEWICZ Kamil
IIM3B/42

Zespół nr 5Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 3909SPR Nowe Piekuty
pauzuje

IIM3B/43
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
30.11.2019 17:00
Terminarz ręczna maps

UMKS Trójka OstrołękaTerminarz ręczna 162440 : 28
( 17 : 11 )
Widzów:
110
Terminarz ręczna 61AZS-AWF Warszawa

Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
IIM3B/44
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
30.11.2019 14:00
Terminarz ręczna maps

BESTIOS BIAŁYSTOKTerminarz ręczna 396825 : 34
( 10 : 17 )
Widzów:
150
Terminarz ręczna 1444KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
Delegat: CZAPLA Zbigniew
KOLEJKA 10 <<

30.11 – 01.12.2019

>> KOLEJKA 12
IIM3B/41
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
30.11.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 32 : 27
( 19 : 12 )
Widzów:
68
Terminarz ręczna 2589 UKS Olimpia Biała Podlaska
Sędziowie: BRYŁA Mateusz – PIETRASIEWICZ Kamil
IIM3B/42
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
pauzuje
IIM3B/43
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
30.11.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UMKS Trójka Ostrołęka Terminarz ręczna 1624 40 : 28
( 17 : 11 )
Widzów:
110
Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
Sędziowie: GRUSZCZYŃSKI Patryk – ŻAK Damian
IIM3B/44
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
30.11.2019 14:00
Terminarz ręczna maps
BESTIOS BIAŁYSTOK Terminarz ręczna 3968 25 : 34
( 10 : 17 )
Widzów:
150
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
Delegat: CZAPLA Zbigniew
KOLEJKA 12 <<

14 – 15.12.2019

>> KOLEJKA 14
IIM3B/49
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
14.12.2019 18:00
Terminarz ręczna maps
SPR Nowe Piekuty Terminarz ręczna 3909 32 : 40
( 17 : 20 )
Widzów:
100
Terminarz ręczna 2589 UKS Olimpia Biała Podlaska
Sędziowie: CZEREMCHA Michał – KOSIŃSKI Karol
IIM3B/50
Terminarz ręczna jpg ikona
Niedziela
15.12.2019 18:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 37 : 28
( 15 : 10 )
Widzów:
150
drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards Terminarz ręczna 61 AZS-AWF Warszawa
Sędziowie: MŁYŃSKI Grzegorz – PUSZKARSKI Rafał
IIM3B/51
Zespół nr 5 Terminarz ręczna 0
:
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
pauzuje
IIM3B/52
Terminarz ręczna pdfIcon
Sobota
14.12.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
UMKS Trójka Ostrołęka Terminarz ręczna 1624 26 : 26
< 3 : 5 >
( 14 : 14 )
Widzów:
120
drużyna otrzymała karę  Terminarz ręczna cards Terminarz ręczna 3968 BESTIOS BIAŁYSTOK
Sędziowie: HYCZA Mateusz – ŁAZICKI Tomasz
KOLEJKA 13 <<

21 – 22.12.2019

IIM3B/53
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
21.12.2019 13:30
Terminarz ręczna maps
UKS Olimpia Biała Podlaska Terminarz ręczna 2589 39 : 22
( 16 : 9 )
Widzów:
150

PRZED WERYFIKACJĄ
Terminarz ręczna 1624 UMKS Trójka Ostrołęka
Sędziowie: PODSIADŁO Paweł – ŚWIOSTEK Adam
Sekretarz: KOBYLIŃSKI Jakub
Mierzący czas: WÓJTOWICZ Hubert
IIM3B/54
BESTIOS BIAŁYSTOK
pauzuje
Terminarz ręczna 3968
:
Terminarz ręczna 0 Zespół nr 5
IIM3B/55
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
21.12.2019 17:00
Terminarz ręczna maps
SPR ROKiS Radzymin Terminarz ręczna 3908 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów  Terminarz ręczna zmiana
27 : 28
( 14 : 13 )
Widzów:
100

PRZED WERYFIKACJĄ
Terminarz ręczna 1444 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Sędziowie: KULIŃSKI Wojciech – PATYK Sebastian
IIM3B/56
Terminarz ręczna jpg ikona
Sobota
21.12.2019 15:30
Terminarz ręczna maps
AZS-AWF Warszawa Terminarz ręczna 61 34 : 30
( 14 : 11 )
Widzów:
100

PRZED WERYFIKACJĄ
Terminarz ręczna 3909 SPR Nowe Piekuty
Sędziowie: JARZYNKA Andrzej – SIEDLARZ Iwona