TERMINARZ2018-12-29T12:07:29+00:00

II Liga Piłki Ręcznej Sezon 2018/2019

Od tego sezonu nastąpiła diametralna zmiana w systemie rozgrywek piłki ręcznej.

Cały sezon został podzielony na 3 rundy:

1 runda – 7 kolejek

2 runda – 7 kolejek

Runda finałowa (9/10, 16/17, 23/24 lutego, 2/3, 16/17, 23/24, 30 marca, 6 kwietnia 2019 r.)

Pierwsze dwie wyłaniają kandydatów do walki o I Ligę oraz ustalają kto walczy przed spadkiem.

RUNDA PIERWSZA

SP nr 50 godzina 17.00

IIM3B/3
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
15.09.2018 17:00
Bestios Białystok 31 : 28 
( 14 : 15 )
drużyna otrzymała karę SPR Nowe Piekuty
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI       11
77
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK  6
15
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK   5
14
STEC Wojciech
STEC  3
2
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI 2
21
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI   2
4
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI   1
3
RESZEĆ Krzysztof
RESZEĆ 1
1
BECZKO Michał
BECZKO
12
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
24
GAWZA Adam
GAWZA
23
KALINOWSKI Przemysław
KALINOWSKI
Karne
liczba / bramki

4/4   5/5Timeout

07’09” 22’34”
27’27” 43’27”
48’35” 57’38”

Widzów
100

Protokół

7   WERPACHOWSKI
WERPACHOWSKI Dawid
8
6     BRONIEK
BRONIEK Rafał
2
5    PRZEŹDZIECKI
PRZEŹDZIECKI Grzegorz
7
3   BORKOWSKI
BORKOWSKI Damian
15
3  KOSTRO
KOSTRO Rafał
10
3 KRASSOWSKI
KRASSOWSKI Mateusz
5
1 JANKOWSKI
JANKOWSKI Mariusz
4
GOŁEMBICKI
GOŁEMBICKI Szymon
20
 KOSTRO
KOSTRO Adrian
13
NIEMYJSKI
NIEMYJSKI Adrian
17
NIEMYJSKI
NIEMYJSKI Krystian
1
PIETRASZEWSKI
PIETRASZEWSKI Jakub
3
WISKI
WISKI Sebastian
19
BUDNIAK
BUDNIAK Daniel
16
JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Mirosław
6
OLIWNIAK
OLIWNIAK Paweł
12
IIM3B/7
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
22.09.2018 17:00
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26 : 26 
< 3 : 1 >
( 14 : 13 )
Bestios Białystok
11
ŁABIENIEC Mateusz
ŁABIENIEC       12
5
KOMOSA Jarosław
KOMOSA  5
15
KOZŁOWSKI Wojciech
KOZŁOWSKI  2
14
LEWKOWICZ Adam
LEWKOWICZ  2
17
PERS Sebastian
PERS   2
6
BRUSZEWSKI Mateusz
BRUSZEWSKI  1
2
DZIEMIACH Michał
DZIEMIACH 1
3
RUDZIK Krystian
RUDZIK 1
9
GROCH Kacper
GROCH
4
KAMLIŃSKI Marek
KAMLIŃSKI 
1
KIEDYSZ Przemysław
KIEDYSZ
12
MAKSIMOWICZ Robert
MAKSIMOWICZ
Karne
liczba / bramki

6/4   4/3Timeout

14’16” 26’09”
49’43” ~
59’28” ~

Widzów
100

Protokół

6 ANTOLAK
ANTOLAK Mateusz
77
6      PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
5   KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
15
4 PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
21
4  STEC
STEC Wojciech
14
1 KALINOWSKI
KALINOWSKI Przemysław
23
JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
2
    JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
4
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
 RESZEĆ
RESZEĆ Krzysztof
3
BECZKO
BECZKO Michał
12
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
LENART
LENART Piotr
7

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

IIM3B/10
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
29.09.2018 17:00
Bestios Białystok 24 : 22 
( 10 : 10 )
KS Warszawianka
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI     11
14
STEC Wojciech
STEC  8
21
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI 4
3
RESZEĆ Krzysztof
RESZEĆ   1
12
BECZKO Michał
BECZKO
2
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI 
4
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI  
23
KALINOWSKI Przemysław
KALINOWSKI  
1
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
15
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK  
77
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
7
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI
Karne
liczba / bramki

5/3   3/2Timeout

21’47” 15’50”
51’09” 41’08”
~ 53’50”

Widzów
150

Protokół

7 ŁUKASZUK
ŁUKASZUK Paweł
20
4    SIEDLIK
SIEDLIK Bartłomiej
18
3 BALCERAK
BALCERAK Bartosz
8
3  CICHOLSKI
CICHOLSKI Kacper
3
2  MAZUREK
MAZUREK Mateusz
14
1  BUKOWSKI
BUKOWSKI Artur
4
1 PODSIADLIK
PODSIADLIK Rafał
9
1  RYDZ
RYDZ Mikołaj
19
RASZEWSKI
RASZEWSKI Maciej
1
STARZYK
STARZYK Michał
22
ULATOWSKI
ULATOWSKI Jan
25
CHLUDZIŃSKI
CHLUDZIŃSKI Mateusz
5
DAUMONT
DAUMONT Konrad
17
MAZUREK
MAZUREK Łukasz
10
SUS
SUS Jakub
7
IIM3B/16
II liga Mężczyzn gr. III B
Niedziela
07.10.2018 16:00
AZS-AWF Warszawa 40 : 24 
( 22 : 12 )
Bestios Białystok
22
TUSZYŃSKI Kacper
TUSZYŃSKI 8
44
CIECHOMSKI Artur
CIECHOMSKI 6
9
KACPERSKI Piotr
KACPERSKI   5
66
BRATKOWSKI Artur
BRATKOWSKI      4
2
KRÓLAK Adam
KRÓLAK 4
10
ROGOWSKI Wojciech
ROGOWSKI 4
18
SALACH Bartosz
SALACH 3
80
LIPSKI Piotr
LIPSKI  2
88
SZADKOWSKI Piotr
SZADKOWSKI 2
45
CZARNECKI Rafał
CZARNECKI 1
55
RUTKOWSKI Jakub
RUTKOWSKI   1
1
KOBYLSKI Maciej
KOBYLSKI
20
SŁOMIŃSKI Jakub
SŁOMIŃSKI
21
WIEJEK Filip
WIEJEK
15
ROGOWSKI Jan
ROGOWSKI
Karne
liczba / bramki

4/2   3/2Timeout

27’44” 03’14”
44’33” 15’14”
~ ~

Widzów
40

Protokół

9   STEC
STEC Wojciech
14
7   PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
3 JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
2
2    KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
15
1  ANTOLAK
ANTOLAK Mateusz
77
1  JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
4
1 KONOPKO
KONOPKO Daniel
7
BECZKO
BECZKO Michał
12
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
 GAWZA
GAWZA Adam
24
 KALINOWSKI
KALINOWSKI Przemysław
23
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
 PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
21
 RESZEĆ
RESZEĆ Krzysztof
3

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

IIM3B/17
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
13.10.2018 15:00
Bestios Białystok 18 : 26 
( 7 : 13 )
SPR Handball Płock
21
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI  6
77
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK 4
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI    4
3
RESZEĆ Krzysztof
RESZEĆ 2
15
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK 1
14
STEC Wojciech
STEC   1
12
BECZKO Michał
BECZKO
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
24
GAWZA Adam
GAWZA
2
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI
23
KALINOWSKI Przemysław
KALINOWSKI 
7
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI
4
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI
Karne
liczba / bramki

0/0   4/3Timeout

07’27” 20’53”
~ ~
~ ~

Widzów
110

Protokół

9      SUSKI
SUSKI Jarosław
9
4  IWANIAK
IWANIAK Patryk
12
4  WYPYCH
WYPYCH Patryk
14
3 FRĄCZEK
FRĄCZEK Michał
6
3 KOPER
KOPER Konrad
3
2  WALASZEK
WALASZEK Sebastian
15
1  PIÓRKOWSKI
PIÓRKOWSKI Adrian
7
CHROBOCIŃSKI
CHROBOCIŃSKI Konrad
2
DEMBIŃSKI
DEMBIŃSKI Tomasz
5
ROZUMEK
ROZUMEK Radosław
1
WITKOWSKI
WITKOWSKI Przemysław
16
DOMŻALSKI
DOMŻALSKI Marcin
10
KINALSKI
KINALSKI Mariusz
69
KOSIŃSKI
KOSIŃSKI Sebastian
8
KUMOSIŃSKI
KUMOSIŃSKI Marcin
11
NOWACKI
NOWACKI Michał
4

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

IIM3B/24
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
20.10.2018 17:00
Bestios Białystok walkower
0 : 10 
UMKS Trójka Ostrołęka
90
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK
12
BECZKO Michał
BECZKO
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
24
GAWZA Adam
GAWZA
6
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI
11
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI
5
KALINOWSKI Przemysław
KALINOWSKI
1
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
7
KONOPKO Daniel
KONOPKO
77
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK
10
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI
3
RESZEĆ Krzysztof
RESZEĆ
14
STEC Wojciech
STEC
17
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI
Karne
liczba / bramki

/   /Timeout

~ ~
~ ~
~ ~

Widzów
100

Protokół

DEPTUŁA
DEPTUŁA Michał
2
DMOWSKI
DMOWSKI Sławomir
13
DWORAK
DWORAK Kamil
12
GAWKOWSKI
GAWKOWSKI Grzegorz
20
GĄSKA
GĄSKA Daniel
5
GRABOWSKI
GRABOWSKI Filip
9
KAMIONOWSKI
KAMIONOWSKI Rafał
18
KOLANOWSKI
KOLANOWSKI Norbert
17
KOSIŃSKI
KOSIŃSKI Łukasz
7
KOWALCZYK
KOWALCZYK Łukasz
15
LESIŃSKI
LESIŃSKI Kacper
6
NIEĆKO
NIEĆKO Rafał
14
OBIDZIŃSKI
OBIDZIŃSKI Patryk
3
PREKIEL
PREKIEL Marcin
1
SUMIŃSKI
SUMIŃSKI Damian
19
WOJDYNA
WOJDYNA Bartłomiej
37
IIM3B/26
II liga Mężczyzn gr. III B
Niedziela
28.10.2018 15:00
TS Siemiatycze 27 : 22 
( 13 : 8 )
Bestios Białystok
6
BARTOSIAK Jakub
BARTOSIAK  9
2
DACIUK Łukasz
DACIUK     7
5
JAROSZEWICZ MIchał
JAROSZEWICZ    5
4
KAPELA Erwin
KAPELA 2
10
GUMIENIAK Arkadiusz
GUMIENIAK   1
9
KAŁUCKI Sylwester
KAŁUCKI 1
11
MIKOWSKI Patryk
MIKOWSKI  1
1
SZTUK Mateusz
SZTUK  1
14
GOŁUBKIEWICZ Jakub
GOŁUBKIEWICZ
13
JAROCKI Gabriel
JAROCKI
7
JAWORSKI Maciej
JAWORSKI 
12
KOC Łukasz
KOC
16
NIESTEROWICZ Patryk
NIESTEROWICZ
8
TARASIUK Norbert
TARASIUK
3
TATARCZUK Paweł
TATARCZUK
Karne
liczba / bramki

4/3   5/2Timeout

28’37” 07’01”
46’59” 15’41”
59’43” ~

Widzów
180

Protokół

8     PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
4 PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
10
3   KALINOWSKI
KALINOWSKI Przemysław
5
3 KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
77
2   STEC
STEC Wojciech
14
1  GAWZA
GAWZA Adam
24
1 KONOPKO
KONOPKO Daniel
7
BECZKO
BECZKO Michał
12
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
6
   JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
21
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
RESZEĆ
RESZEĆ Krzysztof
3
SZCZEPAŃSKI
SZCZEPAŃSKI Karol
17
RUNDA DRUGA
IIM3B/31
II liga Mężczyzn gr. III B
Niedziela
04.11.2018 13:30
SPR Nowe Piekuty 28 : 33 
( 10 : 19 )
Bestios Białystok
9
PRUSZYŃSKI Karol
PRUSZYŃSKI     7
8
WERPACHOWSKI Dawid
WERPACHOWSKI    7
7
PIEKUTOWSKI Marcin
PIEKUTOWSKI     6
10
KOSTRO Rafał
KOSTRO 3
99
PRZEŹDZIECKI Grzegorz
PRZEŹDZIECKI    3
4
JANKOWSKI Mariusz
JANKOWSKI  1
11
KULESZA Mateusz
KULESZA   1
14
IWAŃCZUK Błażej
IWAŃCZUK
6
JADCZAK Szymon
JADCZAK  
13
KOSTRO Adrian
KOSTRO
5
KRASSOWSKI Mateusz
KRASSOWSKI 
1
NIEMYJSKI Krystian
NIEMYJSKI
17
NIEMYJSKI Adrian
NIEMYJSKI
2
BUDNIAK Daniel
BUDNIAK
3
PIETRASZEWSKI Jakub
PIETRASZEWSKI
88
WISKI Sebastian
WISKI
Karne
liczba / bramki

10/8   9/4Timeout

08’21” 26’53”
20’42” 41’36”
37’48” 52’47”

Widzów
250

Protokół

11       PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
6  STEC
STEC Wojciech
14
5   KALINOWSKI
KALINOWSKI Przemysław
5
3 SZCZEPAŃSKI
SZCZEPAŃSKI Karol
11
2  ANTOLAK
ANTOLAK Mateusz
90
2   JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
6
2    PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
10
1   GAWZA
GAWZA Adam
24
1  JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
21
BECZKO
BECZKO Michał
12
 BOROWSKI
BOROWSKI Patryk
17
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
KONOPKO
KONOPKO Daniel
7

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

IIM3B/35
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
10.11.2018 17:00
Bestios Białystok drużyna otrzymała karę 22 : 36 
( 11 : 18 )
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
90
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK   7
77
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK  5
10
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI  3
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI  3
5
KALINOWSKI Przemysław
KALINOWSKI 2
24
GAWZA Adam
GAWZA   1
21
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI  1
12
BECZKO Michał
BECZKO
17
BOROWSKI Patryk
BOROWSKI
6
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI
1
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
7
KONOPKO Daniel
KONOPKO
14
STEC Wojciech
STEC 
11
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI
Karne
liczba / bramki

2/2   4/3Timeout

18’11” 23’04”
39’47” 52’36”
~ 57’46”

Widzów
100

Protokół

8      ŁABIENIEC
ŁABIENIEC Mateusz
11
6 LEWKOWICZ
LEWKOWICZ Adam
14
5 PERS
PERS Sebastian
17
4   KOZŁOWSKI
KOZŁOWSKI Wojciech
15
3  CITKO
CITKO Marcin
13
3 ZAWADZKI
ZAWADZKI Miłosz
18
2 BRUSZEWSKI
BRUSZEWSKI Mateusz
8
2 GROCH
GROCH Kacper
9
2  KOMOSA
KOMOSA Jarosław
5
1 AKACKI
AKACKI Jakub
10
 CHOJNACKI
CHOJNACKI Marcin
3
 DZIEMIACH
DZIEMIACH Michał
2
KIEDYSZ
KIEDYSZ Przemysław
1
MAKSIMOWICZ
MAKSIMOWICZ Robert
16
IIM3B/38
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
17.11.2018 13:00
KS Warszawianka 33 : 25 
( 20 : 15 )
Bestios Białystok
3
CICHOLSKI Kacper
CICHOLSKI  7
11
KALISIAK Adam
KALISIAK  7
15
FURMAN Damian
FURMAN   6
14
MAZUREK Mateusz
MAZUREK  4
4
MOSÓR Paweł
MOSÓR  3
5
ŚWIĘTOCHOWSKI Piotr
ŚWIĘTOCHOWSKI 3
17
BUKOWSKI Artur
BUKOWSKI 2
8
BALCERAK Bartosz
BALCERAK 1
26
GOŁĘBIEWSKI Mikołaj
GOŁĘBIEWSKI
1
RASZEWSKI Maciej
RASZEWSKI
19
RYDZ Mikołaj
RYDZ
22
STARZYK Michał
STARZYK
10
MAZUREK Łukasz
MAZUREK
7
SUS Jakub
SUS
Karne
liczba / bramki

2/2   5/4Timeout

20’41” 27’13”
48’58” 44’54”
57’04” ~

Widzów
90

Protokół

11       PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
4 KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
77
4  STEC
STEC Wojciech
14
2  GAWZA
GAWZA Adam
24
2 KALINOWSKI
KALINOWSKI Przemysław
5
1   JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
21
1 KONOPKO
KONOPKO Daniel
7
BECZKO
BECZKO Michał
12
JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
6
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
 PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
10
SZCZEPAŃSKI
SZCZEPAŃSKI Karol
11
BOROWSKI
BOROWSKI Patryk
17
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

IIM3B/44
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
24.11.2018 17:00
Bestios Białystok 24 : 29 
( 10 : 17 )
AZS-AWF Warszawa
14
STEC Wojciech
STEC  8
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI   5
10
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI   4
24
GAWZA Adam
GAWZA 3
6
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI 2
90
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK    1
21
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI  1
12
BECZKO Michał
BECZKO
1
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
77
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK
11
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI
17
BOROWSKI Patryk
BOROWSKI
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
Karne
liczba / bramki

4/2   2/1Timeout

17’17” 08’18”
51’53” 44’37”
~ ~

Widzów
50

Protokół

8   TUSZYŃSKI
TUSZYŃSKI Kacper
22
5   SALACH
SALACH Bartosz
18
5  ZARĘBA
ZARĘBA Tomasz
8
4 ROGOWSKI
ROGOWSKI Jan
15
3 SŁOMIŃSKI
SŁOMIŃSKI Jakub
20
1  CZARNECKI
CZARNECKI Rafał
45
1 KACPERSKI
KACPERSKI Piotr
9
1  RUTKOWSKI
RUTKOWSKI Jakub
55
1 WIEJEK
WIEJEK Filip
21
BRATKOWSKI
BRATKOWSKI Artur
66
 CIECHOMSKI
CIECHOMSKI Artur
44
KOBYLSKI
KOBYLSKI Maciej
1
LIPSKI
LIPSKI Piotr
80
 SZADKOWSKI
SZADKOWSKI Piotr
88
IIM3B/45
II liga Mężczyzn gr. III B
Niedziela
02.12.2018 15:00
SPR Handball Płock 27 : 27 
< 3 : 4 >
( 15 : 9 )
Bestios Białystok
3
KOPER Konrad
KOPER     6
12
IWANIAK Patryk
IWANIAK  5
2
CHROBOCIŃSKI Konrad
CHROBOCIŃSKI 4
13
SZTORC Łukasz
SZTORC  4
6
FRĄCZEK Michał
FRĄCZEK 2
10
KOMOROWSKI Kamil
KOMOROWSKI  2
11
KUMOSIŃSKI Marcin
KUMOSIŃSKI   2
14
WYPYCH Patryk
WYPYCH  2
4
DOMŻALSKI Marcin
DOMŻALSKI
9
OPALSKI Przemysław
OPALSKI    
1
ROZUMEK Radosław
ROZUMEK
16
WITKOWSKI Przemysław
WITKOWSKI
5
DĄBROWSKI Mateusz
DĄBROWSKI
69
KINALSKI Mariusz
KINALSKI
8
KOSIŃSKI Sebastian
KOSIŃSKI
15
NOWACKI Michał
NOWACKI
Karne
liczba / bramki

5/3   8/3Timeout

10’48” 13’45”
50’07” 41’54”
56’02” 59’26”

Widzów
100

Protokół

6  STEC
STEC Wojciech
14
6      SZCZEPAŃSKI
SZCZEPAŃSKI Karol
11
5  KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
77
4   PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
2 KONOPKO
KONOPKO Daniel
7
1  GAWZA
GAWZA Adam
24
1  JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
6
1   JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
21
1 PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
10
  BECZKO
BECZKO Michał
12
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
ANTOLAK
ANTOLAK Mateusz
90
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
IIM3B/52
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
08.12.2018 15:00
UMKS Trójka Ostrołęka 28 : 33 
( 13 : 14 )
Bestios Białystok
7
KOSIŃSKI Łukasz
KOSIŃSKI 8
13
DMOWSKI Sławomir
DMOWSKI   6
8
KRASZEWSKI Artur
KRASZEWSKI     6
15
KOWALCZYK Łukasz
KOWALCZYK 5
6
KULIŚ Patryk
KULIŚ 1
37
WOJDYNA Bartłomiej
WOJDYNA 1
10
ZIELIŃSKI Krzysztof
ZIELIŃSKI 1
1
DWORAK Kamil
DWORAK
17
KOLANOWSKI Norbert
KOLANOWSKI
12
MINASIEWICZ Konrad
MINASIEWICZ
3
OBIDZIŃSKI Patryk
OBIDZIŃSKI  
22
PREKIEL Marcin
PREKIEL
9
ŻEBROWSKI Radosław
ŻEBROWSKI 
18
GĄSKA Daniel
GĄSKA
5
LESIŃSKI Kacper
LESIŃSKI
19
SUMIŃSKI Damian
SUMIŃSKI
Karne
liczba / bramki

4/4   2/2Timeout

39’06” 20’09”
~ 44’47”
~ 56’43”

Widzów
100

Protokół

11    PUCHALSKI
PUCHALSKI Mateusz
27
10   PŁOŃSKI
PŁOŃSKI Łukasz
10
4   JASKURZYŃSKI
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
21
4 KOWALCZUK
KOWALCZUK Damian
77
2   KONOPKO
KONOPKO Daniel
7
1  GAWZA
GAWZA Adam
24
1  SZCZEPAŃSKI
SZCZEPAŃSKI Karol
11
BECZKO
BECZKO Michał
12
DYŚKO
DYŚKO Paweł
16
JABŁOŃSKI
JABŁOŃSKI Szymon
6
KARWOWSKI
KARWOWSKI Albert
1
STEC
STEC Wojciech
14
BOROWSKI
BOROWSKI Patryk
17

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

IIM3B/54
II liga Mężczyzn gr. III B
Sobota
15.12.2018 17:00
Bestios Białystok 22 : 23 
( 13 : 12 )
TS Siemiatycze
27
PUCHALSKI Mateusz
PUCHALSKI      9
90
ANTOLAK Mateusz
ANTOLAK 7
10
PŁOŃSKI Łukasz
PŁOŃSKI   3
6
JABŁOŃSKI Szymon
JABŁOŃSKI 2
11
SZCZEPAŃSKI Karol
SZCZEPAŃSKI 1
12
BECZKO Michał
BECZKO
24
GAWZA Adam
GAWZA
21
JASKURZYŃSKI Patrycjusz
JASKURZYŃSKI 
1
KARWOWSKI Albert
KARWOWSKI
7
KONOPKO Daniel
KONOPKO
77
KOWALCZUK Damian
KOWALCZUK
16
DYŚKO Paweł
DYŚKO
Karne
liczba / bramki

4/4   1/0Timeout

11’20” 06’49”
54’12” 44’13”
57’28” 59’47”

Widzów
120

Protokół

5  KAŁUCKI
KAŁUCKI Sylwester
9
5 ROMANIUK
ROMANIUK Patryk
8
3   BARTOSIAK
BARTOSIAK Jakub
6
3  JAROSZEWICZ
JAROSZEWICZ MIchał
5
3 STASIUK
STASIUK Błażej
14
1 GUMIENIAK
GUMIENIAK Arkadiusz
10
1 MIKOWSKI
MIKOWSKI Patryk
11
1  SZTUK
SZTUK Mateusz
1
1  ŻUK
ŻUK Przemysław
2
 DOMAŃSKI
DOMAŃSKI Kamil
7
NIESTEROWICZ
NIESTEROWICZ Patryk
22
JAROCKI
JAROCKI Gabriel
13
KAPELA
KAPELA Erwin
4
KOC
KOC Łukasz
12
TARASIUK
TARASIUK Norbert
3
TABELE

II LIGA MĘŻCZYZN GR. III B – WYNIKI

II LIGA MĘŻCZYZN GR. III B – KLASYFIKACJA STRZELCÓW

RUNDA FINAŁOWA
SOBOTA
09.02.2019 17:00
Bestios Białystok KKS WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW
9/10  lutego  2019 r.  /sobota /niedziela

AZS UMCS LUBLIN

Bestios Białystok

 

Sobota
23.02.2019 17:00
Bestios Białystok
MKS PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2/3  marca  2019 r.     /sobota /niedziela/
 UKS OLIMPIA BIAŁA PODLASKA
Bestios Białystok
 

16/17  marca  2019 r.  /sobota /niedziela/
KKS WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW Bestios Białystok
30   marca  2019 r.  /sobota – godz. 18.00/
 

MKS PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Bestios Białystok

SP nr 50 godzina 17.00

ul. Pułaskiego 96

WSTĘP WOLNY

Sobota
06.04.2018 18:00
Bestios Białystok
UKS OLIMPIA BIAŁA PODLASKA