Tak przegrać to jak wygrać

W dniu 06-04-2019 o godzinie 17.00 w hali Sp nr 50 przy ul, Pułaskiego 96 odbył się ostatni mecz w sezonie.

Pomiędzy Bestios Białystok vs UKS Olimpia Biała Podlaska.

Mecz rozpoczął się przy dosyć dużej grupie widowni.

W realizacja naszego meczu pomogło nam nasze nieocenione Miasto Białystok, jak również JangTransport oraz Lozar elektronarzędzia.

Ostatni mecz w naszych zmaganiach ligowych w tym sezonie przebiegał niesamowicie.

Tutaj były emocje przez pierwsze 10 min  Bestios Białystok zaskoczył totalnie swoich rywali i po niesamowitych akcjach prowadziliśmy 9:4.

Trener gości wziął czas i od tego momentu Olimpia mozolnie powoli parła do przodu żeby ostatecznie zakończyć do przerwy wynikiem 18:19 na swoją korzyść.

Druga połowa również była bardzo dramatyczne i ciągłe zwroty akcji doprowadzały do remisu lub przewagi jednej i drugiej drużyny.

W konsekwencji w ostatnich sekundach wygrał UKS Olimpia Biała Podlaska 35:36.