Bestios na trzeciej pozycji

Po trudnym meczu w Dąbrowie Białostockiej z KS Szczypiorniakiem nasza drużyna grała w sposób taktyczny co w konsekwencji doprowadziło do remisu 26:26. Pomimo dobrej gry całej drużyny należy podkreślić, że chyba najbardziej zapracowali na remis nasi dwaj bramkarze Karwowski Albert no i oczywiście Michał Beczko. Dlaczego  bramkarze, bo doprowadzając do remisu o wygranej decydowały karne.

Nasza drużyna zdobyła 1 cenny punkt na wyjeździe.

Już w tą sobotę zagramy z KS Warszawianką z Warszawy i będziemy was potrzebować.

Naszych kibiców i sympatyków  niezwykłych emocji zapraszamy za darmo 29-09-2018 o godzinie 17.00.

ÓSMY zawodnik jest niezbędny.

Dużo emocji, dużo zabawy, dużo konkursów do wygrania mnóstwo gadżetów (o tym już wkrótce)

bestios na trzeciej pozycji Bestios na trzeciej pozycji Tabela po drugiej kolejce