Bestios Białystok – AZS AWF Warszawa

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku został rozegrany mecz II Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2018/2019.

Przy wsparciu Miasta Białystok, Jang Transport oraz Elektronarzędzia Lozar.

Pomiędzy Bestios Białystok a AZS AWF Warszawa.

W pierwszych kilku minutach meczu zespół z Warszawy pod wodzą trenera Olewniczaka Pawła rozpoczął z minimalną przewagą i do ósmej minuty prowadził 3:4. Nasz zespół trenowany przez Mateusza Antolaka walczył równorzędnie. Ale po serii błędów w tym niewykorzystanych karnych Warszawiacy odskoczyli do przewagi 4 punktów i pomimo zażartej walki przewaga nie topniała a powoli mozolnie rosła doprowadziło to do wyniku 10:17 do  przerwy.

Zemściły się tu nie wykorzystane „setki” gdzie nasi szczypiorniści próbowali odczarować bramkę przeciwnika. Nie wykorzystane karne i rzuty ze skrzydła doprowadziły do przewagi Warszawiaków.

Bramki rzucali (14)Wojciech Stec 3, (27)Mateusz Puchalski 3,  (24)Gawza Adam 1, (10)Płoński Łukasz 2, (21)Jaskurzyński Patrycjusz 1. W sumie schodząc do przerwy było 10:17.

W drugiej połowie nasz zespół grał znacznie lepiej i próbował odrobić tą olbrzymią różnicę.  Nasz kołowy (14) Wojciech Stec 5 bramek robił cuda. Dołączyli do niego skrzydłowy (6) Jabłoński Szymon 2, (27) Mateusz Puchalski 2, (10)Płoński Łukasz 2,  (24) Gawza Adam 2 nawet nasz grający trener (90)Mateusz Antolak 1, gnaliśmy niesamowicie i w drugiej połowie zdobyliśmy 14 bramek gezie przeciwnik tylko 12.

Ostatecznie przegraliśmy mecz u siebie 24:29.

By |2018-11-25T19:33:47+00:00Listopad 24th, 2018|Piłka Ręczna|0 Comments